logo

Profesjonalny oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax Pro AM3 PC

SKU: 9573801 SP

J.M.: b.d.

3340.00 zł (netto)

4108.20 zł (brutto)

W oparciu o niezależne badania laboratoryjne przeprowadzone w komorze testowej wykazano, że oczyszczacze powietrza Fellowes AeraMax Pro są skuteczne w zmniejszaniu stężenia ludzkiego koronawirusa 229E w powietrzu, osiągając 99,99% redukcji ilości wirusa w powietrzu w ciągu 1 godziny pracy
Technologia PureView: wbudowany wyświetlacz prezentuje bieżące informacje o pracy urządzenia oraz stan monitorowanego powietrza. Można kontrolować poziom zanieczyszczeń na wlocie do PureView, jak również jakość powietrza po oczyszczeniu na wylocie.
Skutecznie przechwytują 99,97% unoszących się w powietrzu cząstek stałych, tak małych jak 0,3 mikrona, w tym: wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby, roztocza, pyłki, lotne związki organiczne oraz SMOG.
Oczyszczacze zaprojektowane do pracy trybie ciągłym (24h przez 365 dni) w pomieszczeniach publicznych o dużej powierzchni i liczbie użytkowników. Zabezpieczenia termiczne chronią przed przegrzaniem i przeciążeniem oraz zapewniają możliwość kilkukrotnego oczyszczenia powietrza w ciągu godziny.
Zaawansowana i udoskonalona technologia EnviroSmart™ 2.0 automatycznie dostosowuje pracę do panujących warunków optymalizując działanie i pobór energii. Urządzenie jako jedyne w Polsce posiada dwa laserowe czujniki na wlocie i wylocie, które nieustanne monitorują jakość powietrza.
Możliwość bezpiecznego montażu na ścianie (ważne w pomieszczeniach, gdzie przebywają dzieci!).
Wzmocniona odbudowa, zamykany panel kontrolny sprawiają, że urządzenie jest odporne na uszkodzenia, promieniowanie UV i uniemożliwiony jest dostęp osób nieupoważnionych.
Zamknięte, trwałe, zabezpieczone termicznie, bezszczotkowe silniki umożliwiające cichą pracę nawet przy wysokim poziomie zanieczyszczeń i o długim okresie bezawaryjnego działania.
Filtry True HEPA posiadają skompresowane mechanicznie krawędzie eliminujące nieszczelności oraz uszczelki gwarantujące pełny proces filtracji, eliminując powietrze oboczne uchodzące poprzez nieszczelności w tradycyjnych rozwiązaniach.
Nowoczesne i eleganckie wzornictwo idealnie wpasowuje się w różne style architektoniczne.
Oczyszczacze AeraMax® mogą działać samodzielnie lub współpracować z istniejącymi systemami wentylacji i klimatyzacji uzupełniając ich działanie.
Rekomendowane zastosowania oczyszczaczy powietrza: żłobki, przedszkola, szkoły, sale zabaw, szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie i stomatologiczne, przychodnie weterynaryjne, biura, hotele, sale konferencyjne, restauracje, stołówki, urzędy opieki, siłownie, kluby fitness, szatnie, toalety, inne miejsca publiczne oraz domy mieszkalne.
Oczyszczacze AeraMax Pro otrzymały certyfikat Airmid Healthgroup potwierdzający 99,9% skuteczność w usuwaniu wirusa grypy.

Producent Fellowes
Stawka VAT 23%
Strona w katalogu
Certyfikaty bezpieczeństwa UL, TUV, GS, CE
Efektywność oczyszczania w % 99,97
Gwarancja 5 lat
Głośność (db) 28, 41, 48, 52, 67
Ilość etapów oczyszczania 4
Ilość oczyszczonego powietrza (m3/h) 129, 158, 190, 238, 374 + tryb TURBO
Ilość silników 1
Ilość ustawień prędkości 5
Kolor biały-srebrny
Obudowa z ABS odpornego na promieniowanie UV Tak
Panel kontrolny Panel dotykowy
Pobór mocy (W) 5, 8, 11, 21, 100
Rekomendowana powierzchnia pomieszczenia (m2) 28 - 65
Technologia EnviroSmart™ 2.0 tak
Temperatura pracy od 5 do 40°C
Waga urządzenia (kg) 9,0719
Wilgotność pracy Do 60%
Wlot/wylot powietrza Dolny/górny
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł. w mm) 508 x 533 x 228 mm
Zabezpieczenie termiczne i nadprądowe Tak
Zastosowanie Profesjonalne